Česky English
Drobečková navigace

Úvod > Události

Události

Blue Golden Lion Phone Wallpaper (Plakát (na výšku)) (1)-min.png

UKONČENA REGISTRACE !

 

Informace: Sraz dětí průběžně od 18ti do 19ti hodin, kdy budou děti vypouštěny na stezku průběžně dle aktuální situace na stezce. Na konci našeho hřiště bude registrační stolek, odkud budeme děti vypouštět. Jak budou děti (případně rodiče) chtít vyrazit, dojdou ke stolku kde bude ověřena platba stezky NAHLÁŠENÍM VARIABILNÍHO SYMBOLU V KOMBINACI SE JMÉNEM ÚČASTNÍKA.

Je možné chodit po skupinkách, ale ne o více jak 3 dětech. Větší děti doporučujeme pouštět samotné, stezka je dobře označená svítícími náramky a na celé Stezce jsou dospělí dobrovolníci, kteří jsou ochotni komukoliv v případě potřeby pomoci.

Každé dítě je nutné aby bylo vybaveno BATERKOU A VHODNOU OBUVÍ DO TERÉNU.

Stezka bude připravena za každého počasí.

Pro každého účastníka v haloweenském kostýmu bude připravena odměna.

Připravujeme haloweenské menu pro děti i dospělé, tak doufáme že se u nás i dobře najíte.

 mikuláš (2)-min.png

ukončena registrace !

 

Informace: Sraz dětí průběžně od 15ti hodin.

Pokud chcete pohodlně zaparkovat nebo si sednout v restauraci, doporučujeme opravdu přijít včas (stoly nerezervujeme předem!).
V 16 hodin příchod Družiny s Mikulášem ke kterému se bude přicházet v pořadí, ve kterém byla provedena rezervace. Čas vaší nadílky naleznete v emailu. Nebojte, Mikuláš bude přítomen až do 19ti hodin, tudíž bude čas aby se dostalo na všechny děti se s Mikulášem i později nafotit, nechat se unést čertem aj. Připraveny budou opět také bedny na vlastní balíčky, balíček do bedny nenápadně vložte při příchodu a poté si jej vedle Mikuláše zase najdete ;-) Po zkušenostech jsme zjistili, že rodiče rychleji vědí, který je ten "jejich", Anděl to vždy složitě hledá dle jmenovek, tak budeme rádi, když nám takhle nenápadně pomůžete ;-) Pro děti které budou i nebudou mít vlastní balíček je samozřejmě připraven i balíček od nás.
Mikulášská nadílka proběhne za každého počasí.

 

S SEBOU:

Obrázek nebo jakoukoliv jinou tvorbu na téma MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA NA CHATĚ MÍR

Obrázek odevzdejte Andílkovi během nadílky, celá družina poté vyhodnotí tři nejpovedenější pro které máme připravený krásný dáreček.
S sebou si prosím také přibalte zápalky a prskavky. Vánoční strom se poprvé rozsvítí 3.12. v 17,00 hodin.

Vlastní tématické převleky vítány ;-)

haloween-min.png

 0. ročník závodu ze kterého odejdou děti hlavně plné zážitků ze zdolané trati. 

Doporučujeme s sebou přibalit náhradní oblečení a to včetně suchého spodního prádla, protože to bude opravdu extrémní (ne nebezpečné, rodičové nebojte se). 

Taky vaše děti tak rády běhají v loužích ? Naše taky a tak si pro ně připravíme takovou dráhu, ze které prostě budou nadšení! A kdo se nebude bát umazat a proběhne dráhou nejrychleji ? Ohodnotíme je v následujících kategoriích:

Kategorie 0 : 3-4 roky dívky / kluci

Kategorie 1: 5-6 let dívky / kluci

Kategorie 2: 7-8 let dívky / kluci

Kategorie 3: 9-10 let dívky / kluci

Startovné 150,-/ osobu (předem)

Startovné 200,-/ osobu (na místě)

Přihlašuji na událostVámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů